Co mi nejvíce pomohlo v mém podnikání, může nyní pomoct také Vám.

06.04.2017

Před dvěma týdny jsem strávil celý týden v Číně, kde jsem navštívil několik výrobců a továren na výrobu zábavní pyrotechniky.

Zde se můžete podívat na video, které jsem tam natočil. 

Před sedmi lety, kdy jsem spouštěl AApyroshop se mi o něčem podobném ani nesnilo, a tak jsem jeden večer na hotelovém pokoji přemýšlel o tom, jak se to všechno přihodilo a čemu všemu za to vděčím. 

Samozřejmě je za tím moje touha uspět, poskytovat zákazníkům co nejlepší produkty, služby a servis, snaha se neustále vzdělávat a zdokonalovat, spousta práce atd... 

Ale vzpoměl jsem si také na zásadní zlom, který v mém podnikání nastal v roce 2013, kdy jsem absolvoval online programEmail Academy od Davida Kirše. Tento program růst AApyroshopu doslova akceleroval. Od té doby jsem se s Davidem již mnohokrát setkal a v roce 2015 jsem dokonce koučoval klienty jeho Email Academy. 

Také jsem přednášel na několika akcích jeho firmy a byl hostem jeho webináře (rozhovor se mnou začíná okolo 58. minuty). Protože jak jsem psal výše, snažím se poskytovat svým zákazníků co nejlepší služby a produkty, považuji za vhodné Vám oznámit, že David letos po dvou leté přestávce opět otevírá brány do jeho Email Academy.