Inzerujete své zboží ve skupinách?

28.12.2017 08:34

Jak jsem psal již dříve, letos jsem se mimo jiné zaměřil ve zvýšené míře také na Facebookovou propagaci. Mimo jiné jsem  zjistil, že mi konverze a potenciální zákazníky přináší také inzerování v různých skupinách. Pokud se zabýáte prodejem "čehokoliv", tak Vám doporučuji vyzkoušet inzerci například v těchto skupinách: 

Reklama Inzerce

Nabízím, prodám, koupím, sháním, potřebuji.......

Inzerce/Advertising

a mnohé další.....

Většina z těchto skupin má desetitisíce fanoušků. Neznámená to sice, že se o Vás dozví ihned desetitisíce lidí, protože Facebook nezobrazuje ve skupině všechny posty všem, ale vždycky se najde někdo kdo Vás uvidí, kdo klikne a občas také někdo, kdo rovnou nakoupí. A pokud bude postovat poutavé inzeráty, na které budou lidé reagovat, tak Vás Facebook "začne mít rád" a Vaše příspěvky se budou zobrazovat více lidem. 

Jak zjistit, kdo konkrétně na Váš inzerát klikl a jak s těmito kontakty dál pracovat, učím na svých konzultacích nebo seminářích, ale dnes Vám aspoň ukážu návod, jak v těchto skupinách jednodušše sdílet Váš inzertní příspěvek. 

1. Vložíte příspěvek na stránku, kterou spravujete a kliknete na tlačítko sdílet

2. Následně kliknete na tlačítko Sdílet na vlastní Timeline a vyberete možnost sdílet ve skupině.

3. Vyberete skupinu ve které chcete příspěvek zveřejnit, můžete připsat ještě nějaký komentář a poté kliknete na tlačítko zveřejnit. 

Takto jednoduše a rychle nasdílíte svůj příspěvek ve libovolném množství skupin ve kterých jste registrovaní. 

Jelikož se ve výše uvedených skupinách inzeruje kde co a někdy to jsou úplné blbosti a spamy, hledal jsem také skupinu zaměřující se na izerci zboží pouze z eshopů. A protože jsem žádnou nenašel, rozhodl jsem se jednu takovou založit. jmenuje se Inzerce a akční zboží z E-shopů. Pokud tedy máte svůj eshop, přihlaste se a můžete v ní zdarma inzerovat. Pokud svůj eshop nemáte, můžete ji aspoň sledovat a najít tak třeba nějakou zajímavou nabídku pro vás.