Slevový portál Slevypromoravu.cz byl mým prvním internetovým projektem.Vznikl v roce 2009. V té době jsem ale dostal neodolatelnou nabídku na manažerskou práci pro skvělou firmu, neměl jsem ještě takové zkušenosti co dnes, a tak jsem portál zkruba po půl roce fungování prodal. 

 


Internetový obchod AApyroshop je zatím mým nejúspěšnějším projektem a zároveň také jedním z nejúspěšnějších eshopů se zábavní pyrotechnikou na českém trhu. Eshop stále vlastním, ale kvůli vytížení dalšími projekty jsem se ho v roce 2016 rozhodl pronajmout a starám se u něj nyní pouze o marketing.


V letech 2011-2013 jsem pracoval jako Vedoucí regionu Morava u společnosti Strom Praha, a.s., která je importérem zemědělské techniky JOHN DEERE do ČR. Při této práci jsem se setkal z mnoho soukromými zemědělci a farmáři, kteří mají problémy prodat svoje komodity za pro ně přijatelné ceny, a to zejména kvůli tomu, že je tlačí dolů s cenami prodejní řetězce a překupníci. Tak jsem se rozhodl jim pomoct projektem NATOORA, který umožňuje koncovým zákazníkům najít si cestu přímo k farmářům a naopak.

V roce 2015 jsem jako Smartkouč Firmy 2.0 měl klienta - výrobce velmi kvalitní české obuvi přímo z kolébky českého obuvnictví - ze Zlina. Tento výrobce měl podobný problém jako zemědělci, kteří jsou zapojení v projektu NATOORA, a to že prodával své skvělé boty s minimálními maržemi velkoobchodníkům, kteří na botech vydělávají více než výrobce nebo koncový prodejce. A proto jsem pro tohoto výrobce postavil eshop CzBoty, který jim pomáha zvýšit vlastní matže. O eshop se také marketingově starám.
 

 


V roce 2015 jsem navštívil psí tábor, na kterém si lektor řekl o 11.000,- Kč za den a přitom měl o psech pouze teoretické znalosti. Tehdy se mi v hlavě zrodil nápad na online vzdělávací program pro pejskaře s opravdovým odborníkem. A tak jsem po roce usilovné dřiny spustil v srpnu 2017 testovací verzi projektu Akademie pro psy. Naplno jej plánujeme spustit v roce 2018

.